4:0 – збірна України зазнала розгромної поразки від Іспанії (ВІДЕО)

Свій другий матч у Лізі Націй провела збірна України у неділю, 6 вересня.

Підопічні Андрія Шевченка грали у гостях проти Іспанії і поступилися з рахунком 4:0.

Неприємності для нашої команди розпочалися уже на старті поєдинку. На третій хвилині зустрічі суддя призначив пенальті у ворота Андрія П’ятова і Серхіо Рамос ударом з 11-метрової позначки відкрив рахунок – 1:0.

Втім, основні неприємності для нашої команди були ще попереду. Іспанці раз за разом розривали фланги української оборони і свою тотальну перевагу втілили у забиті м’ячі. На 29-ій хвилині Серхіо Рамос оформив дубль, відправивши головою м’яч у сітку воріт Андрія П’ятова. – 2:0.

На 32-ій хвилині Фаті влучним ударом з лінії штрафного майданчика доводить рахунок до 3:0.

І ще один м’яч іспанці зуміли забити у другому таймі – на 84-ій хвилині відзначився Ферран Торрес.

4:0 – Іспанія, хоч і одна з найсильніших збірних світу, але програвати з таким рахунком прикро.

У другому матчі групи А4 Швейцарія та Німеччина зіграли в нічию 1:1. Таким чином, після двох турів у групі А4 лідирує Іспанія – 4 очки, в України – 3 очки, у Німеччини – 2 і у Швейцарії – 1.

Свій наступний поєдинок українська збірна проведе 10 жовтня вдома проти Німеччини.

Збірна України перемогла Швейцарію у стартовому поєдинку Ліги Націй (ВІДЕО)