Тернопільська “Нива” здобуває першу перемогу у цьому сезоні

Тернопільська “Нива” сьогодні, 11 жовтня, у шостому турі чемпіонату першої ліги вдома приймала столичну “Оболонь”.

Тернополяни перемогли з рахунком 2:1. Основні події матчу розгорталися у другому таймі, причому усе складалося не на користь господарів.

На 51-ій хвилині зустрічі нападник “Оболоні” Ігор Мединський, який свого часу, до речі, виступав за ФК “Тернопіль”, виграв верхову боротьбу у штрафному майданчику “Ниви” і головою відправив м’яч у ворота тернополян – 0:1.

Тернополянам довелося відіграватися і вони це зробили.

На 76-ій хвилині зустрічі Роман Волохатий зрівняв рахунок – 1:1. А на 89-ій хвилині Олександр Демченко після масованої атаки тернополян встановив остаточний рахунок зустрічі, забивши переможний м’яч.

2:1 – перемога “Нива” і це, до речі, перша перемога нашої команди у цьому сезоні.

Після шести зіграних матчі в активі “Ниви” 7 очок і вона впевнено тримається у середині турнірної таблиці (4 нічиї, 1 перемога і 1 поразка).

Нагадаємо, за день до цього матчу Василь Малик у зв’язку зі станом здоров’я подав у відставку з посади головного тренера “Нива”. Наразі обов’язки головного тренера виконує Ігор Білан.