Донецький “Шахтар” у матчі Ліги Чемпіонів у гостях переміг мадридський “Реал”

Донецький “Шахтар” вдало стартував у новому сезоні Ліги Чемпіонів, здобувши сенсаційну гостьову перемогу над мадридським “Реалом”.

Гірники перемогли з бойовим рахунком 3:2.

Нагадаємо, через зараження коронавірусом кілька ключових футболістів “Шахтаря” зараз перебувають на самоізоляції. Тож у Мадрид на матч Ліги Чемпіонів донеччани вирішили майже другим складом.

Молоді футболісти “Шахтаря” отримали шанс проявити себе і вони це зробили, шокуючи іспанців та приємно здивувавши своїх вболівальників.

Перший тайм видався просто феєричним у виконанні “Шахтаря”.

На 29-ій хвилині Тете забив перший гол у ворота мадридців, на 33-ій хвилині іспанець Варан зрізав м’яч у власні ворота і на 42-ій хвилині після чудової комбінації відзначився Соломон.

3:0 на користь “Шахтаря” – ну хто б міг подумати про такий розвиток подій.

Після перерви “Реал” оговтався, кинувся відіграватися і був дуже близьким до того, щоб врятувати гру.

На 54-ій хвилині Лука Модрич влучним ударом з 22-ох метрів забиває гол – 3:1.

А на 59-ій хвилині Вінісіус скористався помилкою Марлоса, відібрав у нього м’яч перед штрафним майданчиком та, вийшовши один на один, забив другий гол у ворота “Шахтаря” – 3:2.

Далі була гра на нервах. Мадридці мали шанси зрівнювати, але й гірники втратили кілька нагод, щоб поставити крапку у цій боротьбі.

На 92-ій хвилині третій м’яч все ж таки побував у ворота “Шахтаря”, проте суддя не зарахував його через фол мадридців в атаці.

3:2 – сенсаційна перемога “Шахтаря” над “Реалом” у стартовому поєдинку групового турніру Ліги Чемпіонів.

Нагадаємо, вчора у груповому етапі стартували київські динамівці – вони вдома програли від “Ювентуса” з рахунком 2:0.