Тернопільська “Нива” у Києві перемогла житомирське “Полісся” (ВІДЕО)

Тернопільська “Нива” сьогодні, 10 листопада, в 12-му турі першої ліги провела гостьовий поєдинок проти житомирського “Полісся”.

Матч відбувся у Києві на стадіоні ім. Баннікова, оскільки Житомир цього тижня перебуває у червоній карантинній зоні.

Тернополяни у першому таймі домінували на полі і на 38-ій хвилині свою перевагу зуміли втілити у забитий м’яч. Після затяжної атаки дальнім ударом із-за меж штрафного майданчика відзначився Олег Хруставка – 1:0.

Слід відзначити тернопільську команду, адже ведучи в рахунку, вона фактично увесь другий тайм, атакуючи, провела на половині поля суперника.

Забити іще один гол, хоч і не вдалося, але зате команда впевнено втримала переможний рахунок і здобула важливих три очки. Отож, 1:0 – гостьова перемога “Ниви”.

Після 12-ти турів у тернополян 14 очок і вони наразі досить впевнено почуваються у середині турнірної таблиці.

Свій наступний поєдинок “Нива” проведе 15 листопада вдома проти ФК “Миколаїв”.

Тернопільська “Нива” зазнала поразки від аутсайдера першої ліги (ФОТО)