Пропустили 5 м’ячів: Динамо і Шахтар програли перші матчі 1/8 фіналу Ліги Європи (ВІДЕО)

Київське Динамо і донецький Шахтар вкрай невдало провели свої перші поєдинки 1/8 фіналу Ліги Європи.

Динамівці у Києві вчора, 11 березня, приймали іспанський “Вільярреал” і поступилися з рахунком 0:2.

Іспанці забили по одному м’ячу у кожному таймі. На 30-ій хвилині Торрес відкрив рахунок, на 52-ій Рауль Альбіоль вдало зіграв на добиванні.

0:2 – після такої домашньої поразки киянам важко сподіватися на загальний успіх у двоматчевому протистоянні.

Не кращим чином склався перший поєдинок 1/8 фіналу і для донецького Шахтаря. Гірники в гостях поступилися італійській Ромі – рахунок зустрічі 3:0.

У складі Роми м’ячі забивали Пеллегріні (23 хв), Ель-Шаараві (73 хв.) і Манчіні (77 хв.).

Через тиждень відбудуться матчі-відповіді 1/8 фіналу, однак тепер в обох українських клубів шанси на вихід у наступну стадію турніру просто мінімальні.

Футболіст із Бережанщини вибив донецький “Шахтар” з Кубка України (ВІДЕО)