Галицьке дербі: тернопільська Нива у Львові перемогла івано-франківське Прикарпаття (ВІДЕО)

Тернопільська “Нива” здобула першу перемогу у весняній стадії чемпіонату першої ліги.

У суботу, 24 квітня, тернополяни в рамках 23 туру провели домашній поєдинок проти івано-франківського “Прикарпаття”.

Матч відбувся у Львові на стадіоні “Скіф”.

Для обох команд результат цієї зустрічі мав дуже важливе значення, оскільки галицькі сусіди виявилися ще й сусідами по турнірній таблиці.

В обох команд перед матчем було по 18 очок і “Нива” посідала передостаннє місце, а “Прикарпаття” було на сходинку вище.

Отож, матч проходив у доволі впертій боротьбі.

Тернополяни зуміли першими відкрити рахунок. На 36-ій хвилині після комбінаційної атаки влучним ударом у дев’ятку відзначився Ігор Семенина – 1:0.

На 65-ій хвилині франківці зуміли зрівняти рахунок. Після розіграшу кутового і подачі у воротарський майданчик Роман Барчук влучно пробив головою – 1:1.

Нічия найменше влаштовувала тернополян і вони все ж таки зуміли добитися успіху.

На 80-ій хвилині після подачі з кутового Сергій Кисленко виграв верхову боротьбу проти воротаря “Прикарпаття” і головою відправив м’яч у сітку воріт суперника.

2:1 – бойова перемога тернопільської “Ниви” і це, до речі, перша перемога нашої команди у весній стадії чемпіонату. До цього були лише поразки та один незіграний матч, за який, ймовірно, теж призначать технічну поразку.

Завдяки зусиллям тернопільських футболістів програшну серію все ж таки вдалося перервати. І тепер в активі “Ниви” 21 очко і уже 12-те місце.

А “Прикарпаття” після цієї поразки опустилося на 15-те місце, яке є передостаннім у турнірній таблиці.

Втім, від передостаннього місця, “Ниву” відділяє лише три очки. Тим паче “Прикарпаття” наразі провело на одну гру менше.

Тому у наступних поєдинках тернополянам потрібно активно боротися за нічиї та перемоги, аби вберегти прописку у першій лізі.