5:1 – тернопільська “Нива” вдома зазнала нищівної поразки від “Альянсу”

стадіон Тернопіль

Сьогодні, 13 вересня, у Тернополі на стадіоні імені Шухевича відбувся заключний матч 8-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги.

Тернопільська “Нива” у рідних стінах зазнала нищівної поразки від “Альянсу” із Липової Долини.

Рахунок зустрічі – 5:1 на користь команди із Сумщини.

Причому три м’ячі футболісти з Ливової Долини зуміли забити дуже швидко – на старті зустрічі відзначилися Загинайлов (9 хв.), Пісний (13 хв.) і Піднебенной (15 хв.).

Тож уже на 15-ій хвилині гості вели в рахунку 3:0 і з таким результатом пішли на перерву.

У другій половині зустрічі сумчани забили іще два м’ячі – відзначилися Шарай (51 хв.) і Загинайлов (61 хв.).

Тернополянам пощастило, що на 57-ій хвилині у складі “Альянсу” червону картку отримав Шарай.

Граючи в більшості, “Нива” змогла відквитати один м’яч – на 75-ій хвилині гол престижу у складі тернополян забив Кисленко.

Отож, 5:1 на користь “Альянсу” – результат доволі несподіваний, адже після 7-го туру “Нива” посідала третє місце у турнірній таблиці.

Тепер же після цієї поразки тернопільська команда опустилася відразу на 7-му сходинку турнірної таблиці.

Свій наступний матч “Нива” проведе 20 вересня в гостях – її суперником буде відвертий аутсайдер першої ліги – ФК “Ужгород”.