“Динамо” – “Барселона”. Текстова трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Динамо Барселона

Текстова онлайн-трансляція матчу четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА між київським “Динамо” та іспанською “Барселоною”.

“Динамо” – “Барселона”

0:1

ГОЛ: Фаті – 70 хв.

2 листопада 2021 року. Київ. НСК «Олімпійський». Початок о 22.00. Температура +8 С, дощ

Стартові склади:

Динамо – 1. Бущан, 20. Караваєв, 25. Забарний, 94. Кендзьора (до 77 хв.), 34. Сирота, 5. Сидорчук, 14. Де Пена (до 77 хв.), 15. Циганков, 19. Гармаш (до 71 хв), 29. Буяльський (до 81 хв.), 10. Шапаренко (до 81 хв.)
Заміни: 22. Вітіньо (з 71 хв), 7. Вербіч (з 77 хв.), 24. Тимчик (з 77 хв.), Леднєв (з 81 хв.), Шепелєв (з 81 хв.)
Резервні
71. Бойко, 6. Бурда, 13. Шабанов, 18. Андрієвський, 9. Рамірес Ерік, 73. Шкурін, 99. Антюх

Попередження: Гармаш – 41 хв., Буяльський – 45 хв.

Головний тренер – Мірча Луческу (Румунія).

Барселона – 1. Тер Штеген, 15. Лангле (до 79 хв.), 18. Альба Ж., 24. Гарсія Е., 29. Мінгеса, 5. Бускетс, 21. де Йонг Ф., 28. Ніко Гонсалес, 30. Гаві (до 65 хв), 9. Депай, 10. Фаті Ан. (до 87 хв.)
Заміни: 11. Дембеле (з 65 хв), Араухо (з 79 хв.), 31. Бальде Ал (з 87  хв.)
Резервні
13. Нето, 26. Пенья І., 2. Дест С., 4. Араухо Р., 23. Юмтіті, 14. Коутіньо, 6. Пуйдж, 17. де Йонг Л., 27. Демір Ю.

Попередження: Гарсія – 20 хв, Гаві – 46 хв, Лангле – 50 хв.

В.о. головного тренера – Серхі Бархуан (Іспанія).

Арбітр – Овідіу Хацеган (Румунія).

Шкода. Динамівці сьогодні хоч і виглядали значно краще, ніж у першому матчі проти Барселони, але іспанці знову виявилися сильнішими. Рахунок такий же, як і два тижні тому – 1:0 на користь Барси.

2-ий тайм закінчився

93 хв – Не дають іспанці динамівцям організувати атаку.

92 хв – Бальде пробиває. М’яч пролітає повз ворота Динамо.

Суддя додає 5 хвилин до основного часу.

90 хв – Атака Динамо. Хороший удар Іллі Забарного. Але м’яч вдарився у газон і проскочив мимо воріт.

87 хв – Заміна. Барселона. Фаті іде з поля. Виходить Бальде.

82 хв – Динамо було близьким до того, щоб зрівняти рахунок. Кияни перехопили м’яч у центрі поля. Циганков пробивав під поперечину, але Тер Штеген рятує свою команду.

81 хв – Заміна. Динамо. Шепелєв виходить замість Шапаренка.

81 хв – Заміна. Динамо. Леднєв виходить замість Буяльського.

79 хв – Заміна. Барселона. Араухо виходить замість Лангле.

77 хв – Заміна. Динамо. Тимчик виходить замість Кендзьори.

77 хв – Заміна. Динамо. Вербіч виходить замість Де Пени.

73 хв – Сидорчук пробиває у нижній кут із-за меж штрафного майданчика. Тер Штеген накриває м’яч.

71 хв – Заміна. Динамо. Гармаш іде з поля. Замість нього виходить Вітіньо.

70 хв – ГОЛ. Барселона. Фаті. Мінгеса з правого флангу подав у штрафний майданчик і Фаті приблизно з 11-метрової позначки вганяє м’яч під перекладину.

65 хв – Заміна у Барси. Дембеле виходить на поле замість Гаві.

65 хв – Після перегляду VAR арбітр скасовує своє рішення. Нема пенальті. Дуже артистично падав Фаті. Оскара йому!..

63 хв – Пенальті у ворота Динамо. Динамівці порушили правила проти Фаті. Але… Арбітр іде дивитися VAR.

58 хв – І відповідь Динамо. Караваєв з лівого кута штрафного майданчика закручував м’яч у дальню дев’ятку. Дуже близько, але не точно.

56 хв – А тепер Лангле прогавив нагоду аби відправити м’яч у ворота Динамо.

54 хв – Кутовий подає Барселона. М’яч забирає Бущан і розпочинає контратаку.

52 хв – Два непоганих навіси у виконанні іспанців після подачі кутового. Але усе обійшлося.

51 хв – Обидва центральних захисники Барси уже на жовтих картках і це добре.

50 хв – Жовта картка. Барселона. Лангле.

49 хв – Пробиває Мінгеса, але невдало. М’яч летить над воротами Бущана.

48 хв – Динамо в атаці. Де Пена робить навіс у штрафний майданчик. Тер Штеген спокійно забирає м’яч.

46 хв – Жовта картка. Барселона. Гаві.

2-ий тайм розпочався

0:0 після першого тайму. Важкий поєдинок для Динамо. Але кияни сьогодні виглядають значно симпатичніше, ніж два тижні тому у Барселоні.

1-ий тайм закінчився

45 хв – Жовтка картка. Динамо. Буяльський.

45 хв – Бущан рятує свою команду. Знову було небезпечно біля воріт Динамо.

44 хв – Тепер кияни намагаються організувати атаку у відповідь.

42 хв – Небезпечно біля воріт Динамо. Ніко Гонсалес пробивав головою і пощастило, що він поцілив у Депая.

41 хв – Жовта картка. Динамо. Гармаш. За фол проти Бускетса.

38 хв – А тепер іще один кутовий подає Барселона. Динамо відбивається.

36 хв – Іспанці заробляють кутовий. Іде подавати Депай. Альба пробиває з дальньої дистанції. Усе добре.

32 хв – А тепер момент у Барселони. Лангле пробив головою і поцілив у штангу.

28 хв – Динамівці сміливішають і це дуже добре. Чергова атака. Де Пена віддає на Шапаренка, той не попадає у ближній нижній кут воріт.

27 хв – 39% на 61% – статистика володіння м’ячем.

25 хв – І ще одна небезпечна атака у виконанні киян. Тер Штеген відбиває ногою м’яч після удару Де Пени. О, це вже веселіше.

23 хв – Ах! Як шкода. Чудова атака київського Динамо. Циганков вривається у штрафний майданчик віддає пас у центр. Шапаренко пробиває невдало. М’яч летить мимо воріт.

20 хв – Жовта картка. Барселона. Гарсія фолить у центрі поля проти Де Пени і отримує за це гірчичника.

17 хв – Дуже небезпечно біля воріт Динамо. На щастя, каталонцям не вдається завдати завершальний удар. Альба приймав м’яч, але невдало його опрацював і не зумів пробити.

15 хв – Динамівці намагаються атакувати. Гарсія вибиває м’яч за межі поля.

14 хв – Денис Гармаш потрапив в офсайд.

11 хв – Бущан забирає м’яч і тепер контратака у виконанні Динамо.

10 хв – Штрафний для каталонців.

9 хв – Барселона знову тримає м’яч під контролем. Гаряче біля воріт киян. Кенджера блокує удар Ансу Фаті.

7 хв – А ось і перша атака киян. Караваєв зробив простріл у центр штрафного майданчика. Іспанці перехоплюють.

4 хв – Перший небезпечний момент біля воріт Динамо. Депай прорвася у штрафний майданчик і навіть пробив. На щастя, кияни блокували удар.

1-ий тайм розпочався

Ласкаво просимо до столиці України на поєдинок четвертого туру Ліги чемпіонів УЄФА, в якому київське “Динамо” приймає іспанську “Барселону”.

В іншому поєдинку групи Е Ліги чемпіонів німецька “Баварія” у Мюнхені приймає португальську “Бенфіку”.

Турнірне становище: Баварія – 9 очок, Бенфіка – 4, Барселона – 3, Динамо – 1.

5:0 – донецький “Шахтар” зазнав нищівної поразки від мадридського “Реалу”