Збірна України поступилася Уельсу і не поїде на ЧС-2022

Андрій Ярмоленко

У фіналі плей-офф відбору на Чемпіонат світу з футболу 2022 року збірна України у неділю, 5 червня, поступилася команді Уельсу з рахунком 0:1.

Долю матчу вирішив автогол Андрія Ярмоленка.

Синьо-жовті добре розпочали гру і вже на третій хвилині зі стандарту Олександр Зінченко забивав гол, але зробив це без свитка арбітра, і м’яч не був зарахований. Повторний удар зі штрафного Руслана Малиновського відбив воротар Уельсу.

Надалі українці створили ще кілька небезпечних моментів, але відкрити рахунок так і не змогли.

На 34-й хвилині Гарет Бейл виконав штрафний удар і Андрій Ярмоленко головою зрізав м’яч у власні ворота – 1:0.

До кінця поєдинку українці створили кілька по справжньому небезпечних моментів і мали можливість зрівняти рахунок.

Втім, валійці вистояли, не давши команді Олександра Петракова забити гол.

Отож, Уельс їде на ЧС-2022 уперше за 68 років, а Україна за кілька днів продовжить грати в іншому турнірі – Лізі Націй.