У Міністерстві освіти розповіли, чи будуть доплати вчителям за карантин і коли переглянуть зарплати

У Міністерстві освіти і науки оголосили про роботу над новою концепцією оплати праці педагогів.
В Україні вчителям за роботу в умовах карантину через коронавірус у державному бюджеті на 2020 рік не передбачені жодні додаткові виплати.

Таку заяву зробила в.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій на брифінгу за результатами засідання уряду 27 травня. Відповідне відео опубліковано на YouTube-каналі Кабміну, повідомляє УНІАН.

“Всі педагоги та учні під час карантину безперечно докладали максимум зусиль, щоб адаптуватися до нових умов. Зокрема, вчителі опанували нові інструменти дистанційних технологій та виконали програми. І ми вдячні всім педагогічним працівникам, всі вчителям за їхню роботу і готовність швидко вчитися”, – відповіла чиновник на питання про те, що чекає вчителів, які в умовах пандемії працювали понад штатних обов’язків, організовуючи дистанційне навчання.

Керівник МОН зазначила, що в бюджеті-2020 не передбачені додаткові доплати на поточний рік.

“Але зараз працюємо над новою концепцією оплати праці педагогічних працівників”, – додала Мандзій, не уточнивши деталей.

Також вона заявила, що в новому навчальному році учні повернуться у класи, але не виключила можливість продовження дистанційного навчання – якщо буде необхідність у зв’язку з пандемією.

Читайте також:
Під час карантину 5000 жителів Тернопільщини офіційно стали безробітними

Коментувати

Попередня стаття

Кмітливий тернополянин здавав в оренду чужі квартири

Наступна стаття

У Тернополі судитимуть шахрая, який брав по 400 євро за працевлаштування за кордоном