“Глобал Білд” виграв тендер на утримання місцевих доріг Кременецького району на 2021 рік

У 2021 році експлуатаційним утриманням доріг місцевого значення Кременецького району займатиметься компанія “Глобал Білд Інжиніринг”.

Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА нещодавно підписало договір на експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення Кременецького району на 2021 рік.

Угоду на суму 4,0 мільйони гривень  укладено із Товариством з обмеженою відповідальністю “Глобал Білд Інжиніринг”. Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Для участі у тендері на утримання місцевих доріг Кременецького району подавали свої пропозиції 4 тернопільські компанії – “БМБуд”, “Глобал Білд Інжиніринг”, “Техно-Буд-центр” і “Авакс-проф”.

Очікувана вартість на виконання робіт, яку пропонував замовник – 14 166 750 гривень з ПДВ.

Під час аукціону усі чотири учасники дуже жваво торгувалися, у результаті чого кінцева вартість тендеру знизилася більш як у тричі.

Так, компанія “Авакс проф” запропонувала виконати цей підряд за 8,2 млн грн – саме такою була остаточна її пропозиція.

Товариство “Техно-Буд-Центр” запропонував виконати цей підряд за 6,5 млн. грн.

Компанія “БМБуд” запропонувала іще нижчу ціну – 4 000 002 грн.

Втім перемога дісталася компанії “Глобал Білд Інжиніринг”, яка запропонувала виконати цей підряд за 4 000 000 грн., а це лише на 2 грн менше від пропозиції найближчого конкурента.

Щоправда, потім “Глобалу” іще довелося обгрунтовувати свою аномально низьку ціну, адже в процесі торгів вартість тендеру знизилася більш, ніж у 3 рази від очікуваної вартості.

Після отримання обгрунтування замовник уклав договір з ТОВ “Глобал Білд Інжиніринг” на експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення Кременецького району на 2021 рік.

Сума угоди – 4,0 млн грн.

“Глобал Білд” цього року також буде займатися експлуатаційним утриманням місцевих доріг у Шумському районі, який є сусіднім із Кременецьким.

Слід зауважити, що при проведенні тендерів на утримання місцевих доріг використовують іще старий адміністративний поділ Тернопільщини на райони.

ТОВ “Глобал Білд Інжиніринг” зареєстроване у Тернополі за вул. Вербицького, 4, оф. 218. Основний вид діяльності компанії – будівництво житлових і нежитлових будівель. З поміж іншого компанія також займається будівництвом доріг і автострад.

Читайте також:
Служба автомобільних доріг уклала договір з “Онуром” на ремонт автошляху від Бережан до Тернополя

Коментувати

Попередня стаття

Ресторан “Пасаж Адлера” за порушення карантину отримав 17000 гривень штрафу

Наступна стаття

Коронавірус на Тернопільщині сьогодні: статистика за 4 березня