«Мамо, ти молись»: співачка RYANA випустила трек, присвячений усім українським захисникам та їхнім матерям

Молода співачка RYANA презентує трек «Мамо, ти молись», який присвятила усім матерям, що відправляють своїх синів боронити неньку-Батьківщину.

Пісню у демо-форматі, написану ще навесні 2022 року, виконавиця випустила під своїм справжнім ім’ям Мар’яна Ромась. Проте цієї осені композиція отримала нове життя: особисто після виступу для військових, RYANA зрозуміла, що «Мамо, ти молись» відгукується у серцях і має звучати більш масово.

Посилання на лірик відео: https://youtu.be/cy2hSs1_5xk?si=w7cnzvTDuMbRxa1b

«У вересні за ініціативи YouTube-блогера Романа Бутурлакіна, ми разом з іншими колегами їздили до хлопців та дівчат у одну з  прикордонних областей, аби підняти їм настрій та трішки урізноманітнити буденність. Скажу відверто, це був мій перший досвід виступу подібного формату. І коли я виконала «Мамо, ти молись», хлопці та дівчата ледь стримували сльози… Вони наче на хвилину опинились вдома, поруч з рідними. В той момент я відчула, що є необхідність перевипустити цю пісню, аби вона була почутою ширшою аудиторією», – зазначила RYANA.

Окрім того, співачка опублікувала відео у TikTok з виступом та хештегом #мамотимолись, яке одразу отримало фідбек від користувачів. Ще до виходу пісні уривок отримав понад 600 тисяч переглядів. Під звук активно почали публікувати відео й українські захисники, знімаючи, як відправляються з дому на фронт.

«Мені неймовірно приємно, що пісня «Мамо, ти молись» стала символом для наших захисників, вона дарує їм тепло в серці та відкрито говорить – на вас чекають вдома! Я знаю, що ця пісня не для радіоефірів та гарячих ротацій. Вона створена від серця, поза часом і актуальною буде завжди», – відверто прокоментувала співачка.

Вихід пісні RYANA підсилила тематичним лірик-відео, у якому показаний прототип онлайн-листування українського захисника та його матері.

Читайте також:
У Тернополі виступить одна з найвідоміших українських співачок MamaRika

Коментувати

Попередня стаття

Использование гонадотропина в медицинских процедурах для улучшения репродуктивного здоровья

Наступна стаття

Робота у Бучачі: свіжі вакансії за жовтень