5 років тюрми і не менше – хабарниця з Тернопільщини програла апеляцію

Прокуратура відстояла в апеляції реальну міру покарання у виді 5 років позбавлення волі за корупційний злочин

Про це сьогодні, 9 грудня, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури.

“Тернопільською обласною прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення у судах першої та апеляційної інстанцій щодо сільського голови однієї із сільських рад Борщівського району, яка отримала 10 000 грн неправомірної вигоди”. – йдеться у повідомленні.

Прокурором доведено у судах, що обвинувачена, перебуваючи на посаді сільського голови, вимагала та у вересні 2017 року одержала від підприємця   10 000 грн за прийняття позитивного рішення сесією сільської ради, а також за виготовлення та видачу самого рішення.

У документі йшлося про надання дозволу на встановлення кіоску для продажу їжі швидкого приготування. Неправомірну вигоду в сумі 10 000 грн було зараховано на картку, відкриту на ім’я обвинуваченої, зазначають у прокуратурі.

Ухвалою апеляційного суду Тернопільської області залишено в силі вирок Борщівського районного суду за ч. 3 ст. 368 КК України та призначено винній особі покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік.  Вирок суду вступив у законну силу.

Читайте також:
Вимагали гроші у забудовників – на Тернопільщині затримали двох свіженьких хабарників

Коментувати

Попередня стаття

Локдаун в Україні: Кабінет міністрів запровадив посилений карантин з 8 до 25 січня

Наступна стаття

На Тернопільщині упав легкомоторний літак. Пілот загинув (ФОТО)