Пасажири вчинили бунт у поїзді і домоглися його зупинки в Тернополі

Тернополяни разом з міською владою виступили проти віднесення міста до «червоної» карантинної зони

На залізниці починають виникати конфлікти, оскільки пасажири невдоволені тим, що після внесенння Тернополя до карантинної «червоної» зони, в місті з 3 серпня не зупиняються потяги, пише zaxid.net.

Як заявив у понеділок, 3 серпня, на позачерговій сесії міськради мер Тернополя Сергій Надал, у поїздах доходить до справжніх бунтів.

За його інформацією, тернополяни домоглися зупинки потяга з Херсона.

«Там їхало 85 тернополян, їхали батьки з дітьми, хворими на ДЦП. Тільки коли тернополяни вчинили бунт, керівник потяга таки погодився зупинитися і висадити людей в Тернополі», – розповів Надал, якого процитувало видання «Терміново».

Він також зачитав повідомлення від жителів міста, які стали заручниками у потязі «Київ–Трускавець», зазначивши, що в мерії отримують «масу звернень» від людей.

«Саме зараз знаходимось у потязі №49, на який “Укрзалізниця” нам продала квитки учора уже після внесення Тернополя в “червону” зону. Про те, що потяг не зупинятиметься у Тернополі, дізналися від провідниці. Начальник потяга вибачився і запропонував виходити в першій ночі у Хмельницькому або о 4 ранку у Львові. Нас таких заручників – 15 лише у вагоні. Чому нас як злочинців етапують заблокованими в потязі без права і можливості вийти в рідному місті», – озвучив мер Тернополя послання пасажирів з Тернополя.

Влада і громада Тернополя виступили проти віднесення міста до «червоної» зони, оскільки місто не відповідає таким критеріям. Зокрема, начальник управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міськради Василь Даньчак зазначив, що при проведенні аналізу на території Тернопільської об’єднаної територіальної громади станом на 2 серпня 2020 року, епідеміологічна ситуація була у межах норми.

«Ситуація стабільна, а “червона” зона запроваджується у разі великої заповненості ліжок у медичних закладах міста, у Тернополі ж така заповненість, станом на сьогодні – 38,9% від загальної кількості ліжкомість”, – повідомив Данчак.

Відтак, сьогодні, 3 серпня, на позачерговій сесії депутати прийняли звернення до міністра інфраструктури з проханням зняти обмеження на зупинку поїздів у Тернополі. Окрім цього вони також вони закликали владу перенести місто з «червоної» зони.

Читайте також:
На Тернопільщині за минулу добу виявлено 27 нових випадків зараження коронавірусом

Коментувати

Попередня стаття

17-річний юнак викрав навантажувач і всю ніч катався вулицями села

Наступна стаття

Поблизу Тернополя неуважний водій “Фольксвагена” збив мотоцикліста