У канали Венеції повернулись гондоли (ФОТО)

З пом’якшенням жорсткого карантину в понеділок у канали Венеції повернулись гондоли.

Наразі вони курсують для перевезення жителів і очікують на поверненням туристів, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на AFP.

Гондольєри одягнені не тільки у знамениті синьо-білі футболки в смужку, але також в рукавички і маски. У човнах використовується стрічка для позначення місця, де людина повинна перебувати з дотриманням дистанції.

У зонах посадки можна було побачити працівників у санітарних костюмах, які проводили дезінфекцію, перш ніж люди підіймалися на борт.

Гондоли, зокрема, обслуговують рибний ринок Ріальто і популярний район Дорсодуро. Максимально шість пасажирів можуть бути на борту одночасно.

Очікується, що невеликі, часто прикрашені гондоли, які традиційно використовуються для перевезення туристів по північному італійському місту, повернуться на воду 3 червня. Тоді громадяни з ЄС знову будуть допущені в Італію.

Як раніше повідомлялося після запровадження карантину вода у каналах Венеції стала незвично чистою.

Після двох місяців жорсткого карантину ресторани, бари, перукарні, музеї, спортивні центри та більшість магазинів знову відкрили свої двері в Італії 18 травня.

Читайте також:
6 мальовничих озер Італії (ФОТО)

Коментувати

Попередня стаття

Кінець епідемії: за минулу добу на Тернопільщині не виявлено жодного випадку коронавірусу

Наступна стаття

У Тернополі на “Канаді” вкрали автомобіль “Ауді”