Зеленський продовжив заборону соціальних мереж “ВКонтакте“ та “Одноклассники”

Заборону ряду російських Інтернет-ресурсів продовжено іще на три роки

Президент України Володимир Зеленський продовжив на три роки заборону на російські Інтернет-ресурси, зокрема соціальні мережі “ВКонтакте” та “Одноклассники”. Про це йдеться у відповідному указі, який розміщений на сайті глави держави, передає Тернополіс.

Таким чином, президент увів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони від 14 травня «Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Контроль за виконанням рішення РНБО покладено на секретаря Ради. Указ набуває чинності з дня публікації.

Нагадаємо, 13 травня у РНБО повідомили, що підтримали пропозицію щодо продовження заборони російських ресурсів, зокрема «Mail.ru», «ВКонтакте» та «Одноклассники».

Цього ж дня Верховна Рада України схвалила заборону на російські соціальні мережі і рекомендувала Раді національної безпеки і оборони продовжити санкції.

Нагадаємо, указ про нові санкції, які передбачають блокування доступу до російських соцмереж “ВКонтакте” і “Однокласники”, а також сервісів “Яндекс”, “Mail.ru” та низки інших ресурсів у травні 2017 року підписав тодішній президент України Петро Порошенко. Відтоді доступ до цих ресурсів в українському сегменті Інтернету блокується.

Читайте також:
У Міносвіти назвали дати проведення ЗНО-2020

Коментувати

Попередня стаття

В Італії легалізують трудових мігрантів

Наступна стаття

На Тернопільщині за добу 27 нових випадків зараження коронавірусом, одна людина померла