Випускний у Тернополі: поліція нагадує про карантин і обіцяє контролювати ресторани

У п’ятницю, 31 липня, у Тернополі відбудеться святкування випускного.

За дотриманням безпеки та порядку а також карантинних заходів стежитимуть поліцейські, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Зі слів заступника начальника Тернопільського відділу поліції Івана Рибчака, правоохоронці супроводжуватимуть ходу випускників до міського стадіону і нагадують про те, що всі зобов’язані бути у захисних масках і дотримуватися дистанції: відстань між випускниками однієї школи – не менше півтора метри, між школами – шість метрів. На стадіоні вчорашні школярі не можуть сидіти поруч, лише через одне сидіння.

-Також хочу закликати утриматися від походу на цю подію людей старших 60-ти років, дітей та осіб з групи ризику через хронічні захворювання, – каже Іван Рибчак.

У вечірній час посилені патрулі нестимуть службу в паркових зонах, на набережній Тернопільського ставу та поблизу ресторанів.

– Хочу нагадати, що робота закладів громадського харчування заборонена після 23 години, а на одному святкуванні не може перебувати більше 10 осіб. Також щодо закладів громадського харчування встановлено постановою ГДСЛ № 32 від 02.06.2020 і ряд інших обмежень. Ми ретельно стежитимемо за дотримання порядку та безпеки, а також особливу увагу звертатимемо на дотримання карантинних заходів,- каже Іван Рибчак. – Документуючи порушення,  найперше намагатимемося їх припинити, якщо ж будуть злісні  порушники, не виключено, що відомості будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань Тому закликаю дотримуватися вимог закону, бути взаємо ввічливими та  поважати один одного.

Читайте також:
Парад випускників у Тернополі – для транспорту вулицю Руську і проспект Бандери на годину закриють

Коментувати

Попередня стаття

Місто фонтанів: усі водограї Тернополя. Частина 2 (ФОТО)

Наступна стаття

На Тернопільщині посадовець поліції побив сусіда-пенсіонера та його дочку