Київське “Динамо” обіграло бельгійський “Гент” на шляху до Ліги Чемпіонів

Київське “Динамо” наблизилося до своєї мети – групового турніру Ліги Чемпіонів.

У середу, 23 вересня, у першому матчі раунду плей-офф підопічні Мірчі Луческу обіграли в гостях бельгійський “Гент” з рахунком 2:1.

Кияни активно розпочали поєдинок і уже на 9-ій хвилині забили швидкий гол. Відмінну комбінацію лівим флангом завершив Супряга, який відправив м’яч уже у порожні ворота.

Після забитого голу динамівці продовжували домінувати на полі, лише у другій половині першого тайму бельгійці змогли оговтатися і вирівняти гру.

Також вдалося їм і зрівняти рахунок. На 41-ій хвилині після подачі з кутового Кляйндінст головою відправив м’яч у ворота киян – 1:1.

Втім, другий тайм уже повністю пройшов під диктовку киян. На 79-ій хвилині одна із атак українського клубу увінчалася успіхом. Де Пена опинився у потрібному місці і після рикошету вдало зіграв на добиванні.

2:1 – гостьова перемога, яка дає хороші шанси на вихід у груповий етап Ліги Чемпіонів.

Матч-відповідь відбудеться 29 вересня у Києві.