Франція – Україна: відео голів та огляд матчу відбору на ЧС-2022

Національна збірна України з футболу вдало стартувала у відбірковому турнірі Чемпіонату Світу – 2022.

У середу, 24 березня, у Парижі підопічні Андрія Шевченка зіграли в нічию з чинними чемпіонами світу французами – 1:1.

Франція розпочала матч дуже впевнено і уже на 19-ій хвилині повела в рахунку – з далекої відстані Грізманн потужно пробив, закрутивши м’яч у “дев’ятку”.

Українцям вдалося зрівняти рахунок на початку другого тайму. На 57-ій хвилині під час однієї з контратак Сидорчук пробив і м’яч рикошетом від Кімпембе закотився у ворота суперника.

Французи нарощували натиск на ворота нашої збірної, намагаючись вирвати перемогу. Однак захист нашої команди впорався з атакувальними поривами суперника.

1:1 – такий кінцевий підсумок зустрічі. Гостьова нічия з французами – це дуже хороший результат на старті турніру.

Свій наступний поєдинок збірна України проведе 28 березня вдома проти збірної Фінляндії.