Тернопільська “Нива” здобула чергову перемогу і піднялася на третє місце

Нива пенальті

У понеділок, 23 серпня, відбулися три заключні поєдинки 5-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги.

Тернопільська “Нива” в гостях протистояла кременчуцькому “Кременю” і здобула заслужену виїзну перемогу.

Тернополяни дуже вдало розпочали матч. На 19-ій хвилині Ігор Семенина зі штрафного подав м’яч у воротарський майданчик суперника. Костянтин Бичек першим опинився на м’ячі і влучно пробив по воротах “Кременя” – 1:0.

А вже на 27-ій хвилині тернопільська команда закріпила успіх. Захисники команди господарів у власному штрафному майданчику завалили нападника “Ниви” Андрія Різника і суддя призначив пенальті.

Потерпілий сам же виконав удар з 11-метрової позначки і не схибив. 2:0  на користь “Ниви” – з таким рахунком команди пішли на перерву.

У другій половині зустрічі господарі спромоглися відквитати лише один м’яч – на 82-ій хвилині у їх складі відзначився Максим Навроцький.

2:1 – гостьова перемога “Ниви”, після якої тернопільська команда піднімається іще на дві позиції у турнірній таблиці.

Наразі після 5 турів “Нива” набрала 10 очок і перебуває на третьому місці.

Свій наступний поєдинок “Нива” проведе вдома у суботу, 28 серпня, проти одного з лідерів минулого сезону волочиського “Агробізнесу”.