“Барселона” – “Динамо”. Текстова трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Барселона - Динамо

Текстова онлайн-трансляція матчу третього туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА між іспанською “Барселоною” та київським “Динамо”.

Барселона – Динамо

1:0

20 жовтня 2021 року. Барселона (Іспанія). “Камп Ноу”. Початок о 19.45. Температура +22С.

Стартові склади:

Барселона: 1. Тер Штеген, 2. Дест С., 15. Лангле, 18. Альба Ж., 29. Мінгеса (до 46 хв) , 3. Піке, 5. Бускетс, 21. де Йонг Ф., 30. Гаві (до 69 хв.), 9. Депай (до 75 хв), 17. де Йонг Л. (до 46 хв.)
Заміни: 14. Коутіньо (з 46 хв.), 10. Фаті Ан (з 46 хв.), 20. Роберто С. (з 69 хв.), 19. Агуеро (з 75 хв)
Запасні:
13. Нето, 26. Пенья И., 23. Юмтіті, 31. Бальде Ал., , 28. Ніко Гонсалес, 6. Пуйдж, 27. Демір Ю.
Головний тренер – Рональд Куман (Нідерланди).

Попередження: Дест – 90 хв, Де Йонг Ф. – 91 хв.

Динамо: 1. Бущан, 16. Миколенко, 25. Забарний, 94. Кенджера, 34. Сирота А., 5. Сидорчук, 14. Де Пена (до 61 хв.), 15. Циганков (до 85 хв), 29. Буяльський (до 85 хв.), 10. Шапаренко, 89. Супряга (до 61 хв.)
Заміни: 19. Гармаш (з 61 хв.), 22. Вітіньо С. (з 61 хв.), 9. Рамірес Ерік (з 85 хв.), 20. Караваєв (з 85 хв.)
Запасні: 71. Бойко, 17. Леднєв, 24. Тимчик, 7. Вербіч, 8. Шепелєв В., 13. Шабанов, 19. Гармаш, 18. Андрієвський, 22. Вітіньо С., 73. Шкурін
Головний тренер – Мірча Луческу (Румунія).

Арбітр – Клеман Тюрпен (Франція).

1:0 – каталонці з мінімальним рахунком, але дуже переконливо перемагають київське “Динамо”.

2-ий тайм закінчився.

91 хв – Жовта картка. Барселона. Де Йонг Ф.

Додано 3 хвилини.

90 хв – Жовта картка. Барселона. Дест.

86 хв – Шапаренко виконує навіс у штрафний майданчик. Іспанці відбиваються.

85 хв – Заміна. Динамо. Циганков і Буяльський ідуть з поля. Виходять Караваєв і Ерік Рамірес.

85 хв – Динамо заробляє перспективний штрафний.

79 хв – Динамо в атаці. Іспанці досить легко відбиваються.

75 хв – Заміна. Барселона. Виходить Агуеро. Депай під аплодисменти трибун іде з поля.

73 хв – У Динамо поки досі нема жодного удару у рамку воріт.

72. – А тепер Коутіньо ледь не забив гол у ворота киян.

70 хв – Кияни заробляють штрафний. Уже ближче до воріт суперника. Піке блокує удар Циганкова. Нарешті з’являється хоч якась активність біля воріт Барселони.

69 хв – Заміна. Барселона. Гаві іде з поля. Виходить Роберто.

66 хв – Динамо знову в атаці. Простріл з флангу у штрафний майданчик суперника, але не точно.

62 хв – Нарешті Динамо добирається до штрафного майданчика Барселони. Гармаш і Вітіньо завдають гостроти, але іспанці відтісняють Вітіньо і не дають йому пробити.

61 хв – Дві заміни у Динамо. Гармаш і Вітіньо виходять на поле. Супряга і Де Пена ідуть відпочивати.

57 хв – Буяльський заробляє штрафний удар. Але до воріт далеко.

54 хв – Небезпечно біля воріт Бущана. Фаті Ан пробиває поруч зі стійкою.

52 хв – Перехоплення у Барселони, небезпечна атака. Іспанці заробляють кутовий.

49 хв – А тепер Динамо контролює м’яч на своїй половині поля.

47 хв – Усе без змін. Барса контролює м’яч на половині поля киян.

46 хв – Заміна. Барселона. Мінгеса іде з поля. Його міняє Коутіньо. А також Фаті Ін виходить на поле замість Люка де Йонга.

2-ий тайм розпочався.

Навіть кризова “Барселона” сучасному київському “Динамо” поки не під силу. І це показав перший тайм. Лиш би у другому таймі не повторився сценарій вчорашнього матчу “Шахтар” – “Реал”.

1-ий тайм закінчився.

44 хв – Черговий кутовий заробляють іспанці. Наші захисники сплять, але, на щастя, після удару Де Йонга м’яч летить вище воріт.

36 хв – ГОЛ. Барселона. Жерар Піке. Другим темпом після розіграшу кутового . Два гравці Динамо опинилися у штрафному проти чотирьох іспанців. Жерар Піке чітко пробив по воротах Бущана метрів з десяти – 1:0.

35 хв – Депай вривається у штрафний майданчик киян. Падає. Арбітр показує, що фолу немає. Треба продовжувати гру, але динамівці знову втрачають м’яч.

33 хв – Піке підключається до атаки і пробиває по воротах киян. На щастя, удар нескладний. Бущан забирає м’яч.

30 хв – Високо пресингує Барселона, не даючи можливість динамівцям розпочати атаку. Фактично уся боротьба на половині поля киян.

27 хв – Жерар Піке зриває контратаку киян. Досвід є досвід.

25 хв – Де Пай проривається у штрафний майданчик киян. Миколенко вибиває м’яч на кутовий.

22 хв – А тепер контратака Динамо.

21 хв – Бущан рятує команду після удару де Йонга. Чудовий сейв.

20 хв – Іще один кутовий заробляє Барселона.

18 хв – А тепер порушує правила Шапараенко. Барселона виконує штрафний удар. До воріт далеченько. Подача у штрафний майданчик і, на щастя, де Йонг пробиває поруч зі стійкою.

16 хв – Іще один кутовий. Бущан відбиває руками м’яч. Кияни пробують організувати контратаку і іспанці відразу ж фолять на половині поля Динамо.

14 хв – Іспанці заробили право на кутовий. Але наші відбиваються.

12 хв – Хороша атака у виконанні Динамо. Буяльський прорвався до штрафного майданчика суперника, але не знайшов підтримки партнерів. А один проти Барси не воїн. Мінгеса не дає вдарити по воротах і далі Тер Штеген забирає м’яч.

10 хв – Боротьба наразі у центрі поля. Іспанці знову порушують правила.

9 хв – Динамівці заробили штрафний у центрі полі.

2 хв – Небезпечно! Дест вистрибнув із-за спини Миколенка і пробив головою після навісної подачі з лівого флангу – м’яч пролетів над поперечиною.

1-ий тайм розпочався

Ласкаво просимо до столиці Каталонії на поєдинок третього туру Ліги чемпіонів УЄФА, в якому “Барселона” приймає київське “Динамо”.

В іншому поєдинку групи Е Ліги чемпіонів португальська “Бенфіка” у Лісабоні приймає мюнхенську “Баварію”.

Турнірне становище: “Баварія” – 6 очок, “Бенфіка” – 4, “Динамо” – 1, “Барселона” – 0.

5:0 – донецький “Шахтар” зазнав нищівної поразки від мадридського “Реалу”