Шифером по голові: житель Підгаєччини важко травмував брата

Після спільного розпивання алкоголю один з родичів шматком шиферу проломив голову іншому. Потерпілого з важкими травмами госпіталізували.

Про це сьогодні, 3 вересня, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

На лінію 102 надійшло повідомлення від жителів села Лиса Підгаєцького району про те, що місцевий житель наніс тяжкі тілесні ушкодження своєму братові. Потерпілого було доправлено до лікарні в обласному центрі, а співробітники відділу поліції №1 міста Бережани  розшукали зловмисника. Той ховався у лісі. Своєї провини не заперечував, розповів, що брат виганяв його з подвір’я, бив і тоді він не стримався і, знайшовши шматок шиферу, завдав йому декілька ударів по голові.

Зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу. Йому оголошено підозру за статтею 121 (ч.1) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Читайте також –
Поліція затримала підозрюваного у вбивстві жителя Почаєва

Попередня:

Автомобіль Nissan Navara для виконання бойових завдань отримала 105-та бригада ТРО: Сергій Надал

Наступна:

10000 доларів за перетин кордону: у Тернополі затримали свіженького хабарника

Популярні статті: