На Борщівщині вдалося розшукати чоловіка, який три доби вважався зниклим безвісти

16 червня на лінію 102 надійшло повідомлення від жительки села Бурдяківці про те, що її чоловік не повернувся додому.
Як з’ясували поліцейські, у зниклого безвісти 66-річного чоловіка є проблеми зі здоров’ям. Він уже неодноразово йшов з дому, проте рідним вдавалося знаходити його завдяки вшитому в одяг  мікрочипу. Цього разу сталося так, що пенсіонер вдягнув інший одяг.

Поліцейські відділення № 1 міста Борщева спільно з колегами з кущових підрозділів Чортківського району відпрацьовували всі можливі маршрути куди міг піти розшукуваний, проте дві доби пошукових робіт результату не дали. Згодом до пошуку було залучено волонтерів та місцевих жителів.

Як інформують у прес-службі поліції Тернопільщини, сьогодні, 19 червня, на третю добу у лісі, за п’ять кілометрів від місця проживання, було знайдено розшукуваного. Чоловік був живий, але виснажений. Його одразу госпіталізували.

Завдяки злагодженій роботі поліцейських, волонтерів та небайдужих мешканців громади вдалося врятувати життя чоловікові. Правоохоронці закликають громадян не зволікати із повідомленням про зникнення рідних, особливо якщо йдеться про людей похилого віку чи осіб, які мають проблеми зі здоров’ям. Саме оперативне реагування та спільні пошуки часто стають вирішальними у таких ситуаціях.

Read Previous

На Тернопільщині чоловік облив сусіда бензином та погрожував його підпалити

Most Popular