Столи з дерева з давніх часів вважаються елітними. Вони вирізняються презентабельним виглядом в інтер’єрі, довговічністю, практичністю, екологічністю та абсолютною безпечністю для людей і тварин. Натуральний матеріал не виділяє шкідливих речовин у повітря.
Щоб дерев’яний стіл служив довго, за ним треба вміти доглядати. Неправильні догляд і використання можуть призвести до пошкодження виробу чи взагалі зробити його непридатним для експлуатації.
Де можна використовувати меблі з дерева
Інтернет-магазин LUXmebli має в асортименті дерев’яні столи на будь-який смак. Головна їхня особливість — поєднання чудової якості й помірної ціни. Широка колірна гама та різноманітність варіантів дизайну дають змогу підібрати стіл під будь-який інтер’єр.
Перед тим як придбати стіл із натурального дерева, важливо впевнитися, що умови є оптимальними для дерев’яних меблів. Цей матеріал чутливий, несприятливе довкілля може негативно вплинути на нього. Тому під час вибору важливо враховувати такі чинники:
- рівень вологості повітря — має коливатися в межах 45–70%, щоб виріб не розсихався та не розбухав із часом;
- температура — у приміщенні повинно бути 10–25 °C вище нуля.
Допустимі відхилення від норми — до 7%, інакше стіл може деформуватися.
Догляд за дерев’яним столом
Незалежно від дизайну та основного призначення столи з дерева LUXmebli треба своєчасно протирати від пилу. Робити це слід не рідше ніж раз на 3–5 днів, а краще частіше. Дерево — матеріал із порами: якщо вчасно не видаляти забруднення, вони в’їдаються, і з часом прибрати їх буде набагато важче. Догляд за різними типами столів дещо відрізняється.
Поліровані вироби
Столи можна очищати винятково сухою та м’якою ганчіркою — наприклад, з мікрофібри. Як виняток, можна використовувати спеціальні засоби для догляду за полірованими столами
Столи з лаковим покриттям
Такі вироби потрібно ретельно очищати від пилу бавовняною тканиною без ворсу. Після цього можна легкими круговими рухами натерти поверхню розчином із лляної олії з ізопропіловим спиртом (використовувати однакові пропорції) та кількома краплями гліцерину.
Неполіровані столи
Для очищення таких виробів підходить звичайна серветка, змочена в мильному розчині. Після видалення плям із поверхні стіл потрібно одразу ж витерти насухо.
Основне правило, яке стосується всіх видів столів: якщо на поверхню потрапила рідина, треба якомога швидше її витерти.
Коментувати