У Теребовлі водій “Ланоса” за п’яну їзду отримав 51000 грн штрафу

ЗАЗ Ланос

Теребовлянський районний суд призначив покарання для водія, який втретє впродовж року керував автомобілем у стані сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 3 жовтня 2023 року у селі Кровинка, що поблизу Теребовлі. Ввечері, близько 19:00, на вулиці Хатки працівники поліції зупинили водія автомобіля “ЗАЗ ТF69YO” (“Ланос”). Причиною зупинки стало порушення правил дорожнього руху – в автомобілі не працював правий покажчик повороту та водій був не пристебнутий ременем безпеки.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння: різкий запах спиртного з рота, порушення мови та координації рухів.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій на місці зупинки транспортного засобу та у медичному закладі відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей водій уже двічі притягувався до відповідальності за нетверезу їзду, тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 3 ст. 130 КУпАП (третє впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судове засідання водій “Ланоса” не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Теребовлянський районний суд постановив водія автомобіля “ЗАЗ ТF69YO” визнати винним у вчиненні порушення ч. 3 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 51000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 10 років.

Санкція ч. 3 ст. 130 КУпАП також передбачає конфіскацію транспортного засобу, який є у власності порушника, але автомобіль “Ланос” належить іншій особі, тому суд не застосував цього додаткового покарання.

Читайте також –
У Бережанах любитель нетверезої їзди отримав 40800 грн штрафу

Коментувати

Попередня стаття

У Тернополі відбудеться аукціон з оренди студентської їдальні

Наступна стаття

Робота у Борщеві: свіжі вакансії за квітень