Лопатою по голові: жителька Копичинецької громади під час самозахисту побила співмешканця

лопата

Лопатою по голові кілька разів вдарила свого співмешканця жителька Копичинецької міської громади. Проте потерпілий до поліції не звертався.

Чоловік їздив у лікарню і сказав, що впав та вдарився головою. Йому наклали кілька швів без госпіталізації.

Про це сьогодні, 10 квітня, повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Про бійку дізнався поліцейський офіцер громади й на місце злочину викликав слідчо-оперативну групу. У ході перевірки стало відомо, що між співмешканцями виник конфлікт: чоловік побив жінку, а та відімстила – взяла лопату й кілька разів вдарила його нею по голові.

У скоєному фігурантка зізналася. Працівники Чортківського райвідділу поліції кажуть, що неодноразово уже виїжджали на вирішення суперечок між даними особами.

За останнім фактом дізнавачі відкрили провадження відповідно до частини 1 статті 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Читайте також –
У Тернополі неповнолітній водій BMW скоїв аварію

Коментувати

Попередня стаття

Сім родин захисників з Тернополя отримають кошти від міста на власну справу

Наступна стаття

У Тернополі розшукують зниклого 17-річного хлопця (ФОТО)