Автозапчастини: як обирати та де купувати

Вже кілька років як автомобіль – з розкоші – перетворився на річ першої необхідності. Саме завдяки ньому можна швидко долати різноманітні відстані, перевозити вантажі, а головне – економити свій час і гроші.

Проте, аби насолоджуватися всіма перевагами власного транспортного засобу, про нього слід дбати – проводити планові техогляди, вчасно міняти зношені запчастини тощо.

Що стосується запчастин, їх потрібно вміти обирати та купляти. З останнім вам допоможе інтернет магазин автозапчастин. Проте, розберімося з усім по-порядку.

Як обирати запчастини

Перш ніж купляти запчастини для транспортного засобу, слід їх правильно обрати. Для цього необхідно звертати увагу на ряд факторів. Зокрема:

 1. Відповідність до транспортного засобу. Є запчастини, які, умовно кажучи, підійдуть до будь-якого авто. Наприклад, колеса – в діапазоні певного діаметру. А є такі деталі, які необхідно шукати винятково для конкретної марки та моделі.
 2. Стан. Нові чи вже такі, що були у використанні. Якщо це запчастини б/в, слід зважати на їхній загальний стан, зношеність, причину попередньої заміни, наявні дефекти.

Важливо: якщо ви обираєте запчастини б/в, зважайте на їхній стан, рівень зношеності та причину попередньої заміни. А саме – чи стала причиною поломка транспортного засобу, чи планова заміна. Ні в якому разі не обирайте деталі після «потопельника», тобто, автомобіля, який потрапив під воду.

Де купувати запчастини

Знайти перевіреного дилера так же важливо, як і надійні запчастини. Тут вам на допомогу прийде магазин Автогранд. Серед його переваг:

 1. Великий асортимент різноманітних товарів.
 2. Зручний пошук за різними параметрами.
 3. Можливість підібрати деталь практично для будь-якої марки та моделі авто, які представлені на українському ринку.
 4. Приємні ціни – нижчі, ніж у конкурентів, завдяки прямій співпраці з багатьма розбірками та виробниками.
 5. Швидка доставка – до п’яти днів по Україні та до трьох тижнів з-за кордону.
 6. Періодичні знижки та акції.
 7. Для постійних клієнтів – велика програма лояльності.
 8. Зручні способи оплати – готівкою чи по перерахунку.
 9. Можливість обміну чи повернення товару за збереження його товарного вигляду.

Як бачимо, слід дуже детально обирати запчастини для транспортного засобу. Від цього залежить не тільки якість їзди, але й безпека та ваше життя. Важливо також знайти перевіреного дилера. Саме таким є інтернет-магазин Автогранд. Тут вас чекають великий асортимент товарів, приємні ціни, знижки, швидка доставка й не тільки.

Коментувати

Попередня стаття

Емоція, видовище, азарт: 10 цікавих фактів про бокс

Наступна стаття

Роли Каліфорнія: особливості та де замовити