Люстри: як обрати та де купити

люстри

Саме освітлення сьогодні є тією «завершаючою» деталлю, яка дозволяє створити різний настрій в оселі. Так ви можете облаштувати затишок, зробити обстановку інтимною, або ж незвично-холодною.

Слід лише знати, як поєднувати освітлювальні елементи. До того ж, саме світло багато в чому дозволяє розмежувати зонування. Тому сьогодні ми розкажемо про освітлення – як його обрати, та де купити люстри.

Як обрати освітлення

Обирати освітлювальні елементи для будинку/квартири слід обережно та скрупульозно. Саме від цього залежить загальний комфорт оселі, а також її облаштування, зонування тощо.

Дизайнери при виборі елементів освітлення радять звертати увагу на такі нюанси:

 1. Розташування. Тут є кілька факторів:
  1. в якій кімнаті – у спальні, вітальні, на кухні, у ванній тощо;
  2. яку роль безпосередньо відіграє – центральну (основну) чи допоміжну. Тобто, чи це буде головний світильник, чи бра, або ж як додаток LED.
 2. Тип світильника. Їх є безліч видів – бра, люстри, світильники, торшери тощо. Власне, від виду освітлювального елементу залежить його розташування.
 3. Призначення. Йдеться не стільки про загальне освітлення, як про отриманий кінцевий результат. Тобто, загальне освітлення, акцентування уваги на конкретний елементах, зонування, візуальне збільшення простору тощо.
 4. Функціонал. Тобто, чи використовуються звичайні лампочки, чи енергозберігаючі, чи це загалом є LED-світильник.

Важливо: наразі найенергоефективнішими є саме LED-світильники. Вони запрограмовані на кілька тисяч годин експлуатації та не потребують заміни ламп. До того ж, левова частка має дистанційне управління – таймер, зміну режиму роботи, кольору, яскравості тощо.

Де купити

Купляти освітлювальні елементи слід лише в перевірених дилерів, серед яких є ЛеоКераміка. Серед переваг магазину:

 1. Великий асортимент товарів.
 2. Приємні ціни – нижчі, ніж у конкурентів, завдяки прямій співпраці з виробниками.
 3. Швидка доставка в будь-який куточок України.
 4. Часті знижки.
 5. Велика програма лояльності для постійних клієнтів.
 6. Численні акції.
 7. Можливість обміну чи повернення.
 8. Гарантія на кожен товар.
 9. Зручні способи оплати – готівкою чи по перерахунку.

Як бачимо, освітлення відіграє важливу роль не тільки в облаштуванні будинку, але й у створенні конкретної атмосфери. На допомогу вам прийде магазин ЛеоКераміка. Тут ви знайдете великий асортимент товарів, приємні ціни, постійні знижки й не тільки.

Коментувати

Попередня стаття

Букмекерські контори: як обрати та які бонуси можна отримати

Наступна стаття

Утеплення будинку мінватою, що потрібно знати