На війні загинули двоє хлопців із села Біла Чортківської громади

Микуляк Віталій і Кирилюк Назар

Чортківська громада втратила ще двох Українців, ще двох Героїв, ще двох зовсім молодих хлопців, у котрих все життя було попереду.

На війні загинули найкращі друзі: 27-річний Кирилюк Назар та 26-річний Микуляк Віталій із села Біла, що поблизу Чорткова.

Про це сьогодні, 16 вересня, на своїй сторінці у Фейсбуці інформує Чортківська міська рада.

Назар і Віталій хоч і жили на різних вулицях, та були найкращими друзями із раннього дитинства. Все і завжди робили разом. Разом двоє молодих ще не одружених хлопців вирішили стати на захист країни. Разом служили у 24-ій окремій механізованій бригади імені короля Данила. На жаль, разом і загинули…

12 вересня близько 18 год. вечора під час авіаційного удару в одному із населених пунктів Миколаївщини водій взводу протитанкових керованих ракет Кирилюк Назар та оператор-розвідник взводу протитанкових керованих ракет Микуляк Віталій отримали поранення, несумісні з життям…

У Назара залишились батьки та рідна сестра, у Віталія – аналогічно.

Попередньо тіла двох Героїв зустрічатимуть у суботу в обідню пору (точний час буде повідомлено згодом) у Соборі верховних апостолів Петра і Павла у Чорткові, потім – у їхньому рідному селі Біла. Чин похорону знову ж таки попередньо заплановано на неділю, 18 вересня.

Герої не вмирають. Пам’ять про двох найкращих друзів – Назара та Віталія – назавжди житиме у наших серцях…

Читайте також:
На війні загинув житель міста Борщева Володимир Сакалюк

Коментувати

Попередня стаття

За допомогою яких приладів проводиться якісна діагностика автомобілів?

Наступна стаття

“Маямські вілли” Надала виявились такими ж фейками, як “маямські вілли” Зеленського