2,38 проміле: у Козові спіймали і покарали п’яного водія “Жигулів”

Козівський районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 19 травня цього року у смт. Козова. Ввечері, близько 22.00, на вулиці Герети працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 2106” (“Жигулі”, “шістка”), який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки. Драгер показав 2,38 проміле, що в 12 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

Водій з отриманим результатом погодився. Від можливості проведення повторного огляду у медичному закладі відмовився.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання водій ВАЗу не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Козівський районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 2106” визнати винним у вчиненні інкримінованого порушення і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
0,22 проміле: поблизу Тернополя водій випив у межах похибки і отримав 17000 грн штрафу

Коментувати

Попередня стаття

Кілька причин, чому варто обрати автомобільний обігрівач LONGFEI

Наступна стаття

Ремонт квартиры: как решиться и где найти мастеров?