У Монастириськах дев’ятьом громадянам незаконно роздали по 2 га землі

поле пай

Прокуратура вимагає повернути землі вартістю майже 2 млн грн, незаконно отримані через підроблені протоколи та рішення сесій сільради.

Про це сьогодні, 20 лютого, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури.

“Прокурори Бучацької окружної прокуратури пред’явили позови про витребування із чужого незаконного володіння 9 земельних ділянок загальною площею 18 га вартістю майже 2 млн грн, які знаходяться на території Монастириської міської ради”. – йдеться у повідомленні.

Вироком Монастириського районного суду підтверджено, що на підставі завідомо підроблених виконувачем обов’язків голови сільської ради протоколів та рішень сесій у 2020 році, 9 громадян безпідставно отримали у власність по 2 га землі для ведення особистого селянського господарства. Публічне обвинувачення та процесуальне керівництво у цій справі здійснювалось прокурором Монастириського відділу Бучацької окружної прокуратури.

Отож, умисні протиправні дії в.о. голови сільської ради призвели до незаконного вибуття з комунальної власності земельних ділянок загальною площею 18 га та стали підставою для пред’явлення позовних заяв про витребування земельних ділянок із чужого незаконного володіння. Суд відкрив провадження у справах.

Читайте також –
У чому відмінності CRM від ERP: як зрозуміти, що потрібно бізнесу

Коментувати

Попередня стаття

У Чортківському районі горів житловий будинок (ФОТО)

Наступна стаття

У Тернополі водій “Ауді” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу