Чим збивати високу температуру

Висока температура — одна з частих причин виклику швидкої допомоги та звернення до лікарів.

Факторів для підвищення температури тіла може бути досить багато:

 • ГРВІ (риніт, фарингіт, бронхіт, пневмонія, ларингіт);
 • ендокринні порушення: гіпертиреоз;
 • запальні захворювання органів та систем (апендицит, перитоніт, гострий панкреатит та інші);
 • аутоімунні хвороби (ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак та інші);
 • гіпертермія внаслідок розладу нервової системи.

Підходи до лікування кожного конкретного випадку будуть відрізнятись, адже головне завдання — виявити першоджерело підвищення температури та ліквідувати його.

Саме тому потрібно звертатись до лікарів за допомогою. Але у нескладних ситуаціях звернення в аптеку Receptika допомагає вирішити проблему, адже наші фармацевти підбирають ефективні та дієві жарознижувальні препарати.

Визначаємо причину

Найрозповсюдженіша ситуація — підвищення температури при гострих респіраторних вірусних інфекціях. Запідозрити саме це захворювання допоможуть такі симптоми:

 • кашель;
 • біль у горлі;
 • нежить;
 • ломота в тілі.

В такому випадку у вашій аптечці мають бути такі жарознижувальні засоби як парацетамол або ібупрофен. В більшості випадків прийому 500 мг Парацетамолу або 600 мг Ібупрофену для дорослої людини достатньо, щоб нормалізувати температуру тіла. Якщо температура тримається та не падає, тоді як швидку допомогу можна спробувати Упсарин Упса розчинну таблетку. Не рекомендується приймати Німесил, оскільки він має багато небажаних ефектів.

Крім того, якщо вам потрібно швидко покращити самопочуття, то в цьому допоможуть Фармацитрон, Фервекс, Колдрекс та інші засоби у вигляді порошку. Придбати їх зручно на сайті інтернет-аптеки Рецептика та замовити доставку онлайн.

Всі інші випадки підвищення температури потребують втручання лікарів і якомога швидшого, особливо якщо при цьому ви відчуваєте дискомфорт чи біль у певній ділянці тіла.

Що робити, якщо температура не падає

При підвищенні температури тіла вище 39,5 чи 40 градусів, що не збивається звичайними жарознижувальними, потрібно викликати швидку допомогу. Адже без вчасного надання допомоги можуть виникнути тяжкі наслідки.

Якщо ж не вдалось викликати швидку, або бригада їде занадто довго, то використовуйте фізичні методи зниження температури:

 • покладіть вологі прохолодні серветки під пахви, стопи, скроні, лоб та стегна та замінюйте їх при нагріванні;
 • обітріть тіло пацієнта прохолодними вологими серветками.

Ці методи мають допомогти знизити гарячку, проте кращим варіантом буде звернутись за допомогою до медичного закладу.

Коментувати

Попередня стаття

У Тернополі біля Микулинецького кладовища горіло сміттєзвалище

Наступна стаття

Поновлення строків розгляду адміністративних справ: коли це можливо