Графік вимкнення електроенергії на Тернопільщині у період з 16 до 22 січня

графік відключення електроенергії

Як повідомляє ВАТ «Тернопільобленерго», з 16 по 22 січня в області запроваджено стабілізаційний графік погодинних вимкнень електроенергії споживачам.

В даному графіку, як і в попередньому, передбачається черговість вимкнення 6 через 3 години або 3 через 6 годин, пише Тернополіс. Тобто, виходячи із погодинного навантаження на енергосистему, енергетики будуть корегувати це навантаження, вмикаючи або вимикаючи певну групу споживачів.

Даний графік розроблено з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області та застосовується для дотримання доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області з метою збалансування енергосистеми України.

У разі гострої необхідності підприємство буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. Також, у разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовуватися.

Групи споживачів можна знайти за посиланням.

Коментувати

Попередня стаття

Переваги та експлуатаційні вимоги до чавунних дров’яних печей

Наступна стаття

У селі поблизу Тернополя під час пожежі загинула старенька жінка