Сергій Надал поруч передової нагородив воїнів з Тернополя почесними відзнаками

Нещодавно на території бойових дій поруч передовій перебував міський голова Тернополя Сергій Надал. Там він нагородив воїнів з Тернополя почесними відзнаками.

Наші мужні воїни-захисники звільняють святу українську землю від московських окупантів. Для нашої спільної перемоги над ворогом потрібно постійно підтримувати наших захисників на передовій. Тому Сергій Надал привіз нашим воїнам гуманітарний вантаж, посилки та вантаж військового призначення.

Надал привіз воїнам частинку рідного міста

Міський голова нагородив бійці бригади, сформованої на базі Тернополя. Наші захисники отримали нагрудні нагороди міського голови та цінні подарунки.

«Наші Герої, наші безстрашні воїни! Дякуємо вам усім за вашу сміливість, за захист рідної землі та збереження української нації. Мав за честь відвідати наших захисників поруч передової. Справжні Герої-захисники. Бажаю вам міцного здоров’я та Перемоги усім нам. Висловлюємо щиру подяку волонтерам, які надають психологічну підтримку воїнам. Слава нашим Героям!», – заявив Сергій Надал.

Нагадаємо

Щомісяця на фронт доправляють допомоговий вантаж від «Допомога армії від Тернополя». Цього разу у напрямку Запорізької, Донецької та Харківської областей. Міський голова Тернополя подякував усім тернополянам, які допомагають нашим захисникам.

«Дякую усім, хто приносив посилки воїнам. Ми також докомплектували автомобілі взуттям, військовими аптечками, тепловізорами, продуктами та всім іншим необхідним для наших захисників. Разом до Перемоги. Слава Україні!», – зазначив Сергій Надал.

Також волонтери-стоматологи з Тернопільської міської стоматологічної поліклініки активно лікують Героїв у Донецькій області. Це їх п’ятий виїзд на передову.

«Не дивлячись на те, що мобільна стоматологія працює на генераторі, наші лікарі з Тернопільської міської стоматологічної поліклініки пролікували вже більше 100-та воїнів на передовій. Дякуємо вам за неоціненний вклад у нашу Перемогу!», – підкреслив Сергій Надал.

Читайте також:
Сергій Надал: «Допомога армії від Тернополя» доставила на початку липня нові вантажі нашим Героям-захисникам

Коментувати

Попередня стаття

На Кременеччині п’яний чоловік під час сімейної сварки підірвав гранату

Наступна стаття

На Монастирищині водій “Жигулів” випив горілки після скоєння ДТП і отримав 34000 грн штрафу