Учасник гурту Kalush Orchestra випустив англомовний трек Endless fight

Carpetman

Один з найзагадковіших учасників гурту Kalush Orchestra випустив пісню про нескінченну боротьбу з собою та кліп до неї. Це вже не перша композиція артиста, але перша, яку побачила українська аудиторія. 

Endless fight  відправляє слухачів у глибинну подорож самопізнання. Пісня  досліджує боротьбу за пошук сенсів та мети існування, наповненому невизначеністю. Артист розмірковує над таємницями життя та шукає відповіді на інтригуючі та болючі питання: «Чи можу я побачити світло?  Чи можу я зупинити цю нескінченну боротьбу? Чому я досі тут?» 

Endless fight — не просто пісня, це потужне вираження вразливості та мужності протистояти своїм внутрішнім демонам. Поєднання альтернативних та інді-елементів з унікальним вокалом Carpetman виділяє його серед інших артистів сучасної музичної індустрії.

Дивитися кліп на YOUTUBE

Carpetman запрошує слухачів приєднатися до нього в цій музичній подорожі, яка виходить за межі звичайних рамок. Вихід релізу присвячений глядацькому голосуванню за 11-го учасника у національному відборі на Євробаченні 2024, який проходить в ДІЯ

Carpetman – український англомовний артист-космополіт з сучасним баченням жанрів електронної та альтернативної музики.  Carpetman пише тексти, створює музику та відповідає за продакшен пісень.

Трек Endless fight вже доступний на музичних платформах

Читайте також –
Гурт Kalush Orchestra презентував новий трек та кліп “Це любов”

Коментувати

Попередня стаття

Oxana Trach випустила різдвяне відео «Серце» та пригадала, як 50 років тому за Вертеп саджали до в’язниці

Наступна стаття

Стайлинг для волос: как выбрать и где купить