Без перемог і без поразок: тернопільська “Нива” знову зіграла в нічию (ВІДЕО)

У суботу, 26 вересня, в рамках четвертого туру першої ліги тернопільська “Нива” вдома приймала краматорський “Авангард”.

Тернополяни першими зуміли відкрити рахунок. Уже на 7-ій хвилині зустрічі у складі жовто-зелених відзначився Волохатий, замкнувши головою подачу з флангу 1:0.

Гості з Донеччини зуміли відігратися ще до перерви. На 30-ій хвилині після подачі зі штрафного Сеницький головою відправив м’яч у ворота тернополян – 1:1.

У другому таймі на полі точилася теж приблизно рівна боротьба обох команд, але уже без забитих м’ячів. Відтак, 1:1 – бойова нічия.

Після, чотирьох турів в активі тернопільської “Ниви” 3 очки, тричі тернополяни зіграли в нічию і поєдинок проти луцької “Волині” перенесений через коронавірусну інфекцію у лавах суперника.

Свій наступний матч “Нива” проведе 6 жовтня в гостях проти команди “Гірник-Спорт”.