Сенсація в Одесі: тернопільська “Нива” обіграла “Чорноморець” (ВІДЕО)

Тернополяни обіграли лідера чемпіонату з рахунком 2:1.

У понеділок, 26 жовтня, тернопільська “Нива” у 9-му турі Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги виступала в гостях проти одеського “Чорноморця”.

Одесити першими відкрили рахунок. На 35-ій хвилині зустрічі Артур Авагімян прямим ударом з кутового забив фантастичний гол у ворота тернополян – 1:0.

Втім, у другому таймі на цей гол-красень “Нива” зуміла відповісти двома забитими м’ячами.

На 59-ій хвилині зустрічі після затяжної атаки тернополян Дмитро Скакун влучно пробив по воротах.  Голкіпер одеситів не впорався із доволі нескладним ударом по центру поля – 1:1.

Господарів поля явно не влаштовував такий рахунок, вони побігли в атаку і уже за кілька хвилин отримали іще один гол.

На 66-ій хвилині Дмитро Скакун під час стрімкої контратаки вийшов він-на-віч з воротарем “Чорноморця” і влучно пробивши, оформив дубль у цьому поєдинку.

До завершення поєдинку ще було вдосталь часу, але тернополяни зуміли втримати переможний рахунок.

2:1 – гостьова перемога “Ниви” над лідером першої ліги. І це, до речі, перша поразка одеситів у цьому сезоні.

Після цієї поразки “Чорноморець”  із 18-ма очками все ж таки зберіг за собою перше місце у турнірній таблиці, але не зумів піти у відрив від конкурентів, які наступають на п’яти.

А от “Нива” суттєво покращила свої позиції. Після перемоги над “Чорноморцем” тернополяни набрали 10 очок і перемістилися на комфортне 9 місце.

Свій наступний поєдинок “Нива” проведе 31 жовтня вдома проти кременчуцького “Кременя”.

Перша ліга: тернопільська “Нива” у Калуші зазнала поразки від “Прикарпаття”