3:0 – київське Динамо у Тернополі здобуло перемогу і вийшло у фінал Кубка України

Динамівці у півфінальному матчі Кубка України впевнено здолали “Агробізнес”.

Сьогодні, 21 квітня, у Тернополі відбувся матч ½ фіналу Кубка України між волочиським “Агробізнесом” та київським “Динамо”.

Сенсації не трапилося. Команда з Волочиська, яка у чвертьфіналі здолала “Шахтар”, вдруге вчинити диво не спромоглася.

Київські динамівці з перших хвилин заволоділи ініціативою, однак відкрити рахунок змогли лише під завісу першого тайму.

На 45-ій хвилині Родрігес п’яткою скинув м’яч у центральну зону, Лєднєв опинився на ударній позиції і акуратно пробив у правий кут воріт – 0:1.

У другому таймі Бесєдін на 67-ій хвилині забив схожий гол, тільки у лівий кут воріт – 0:2.

І крапку у цій зустрічі на 81-ій хвилині влучним ударом поставив Буяльський, забивши третій гол у ворота “Агробізнесу”.

3:0 – переконлива перемога “Динамо” на міському стадіоні Тернополя та вихід до фіналу.

Динамівці їдуть з “файного міста” із файним настроєм, але незабаром повернуться сюди ще раз.

13 травня у Тернополі на міському стадіоні відбудеться фінал Кубка України. Суперником киян стане переможець пари “Олександрія” – “Зоря”, який визначиться сьогодні ввечері.