Тернопільська “Нива” в гостях перемогла ФК “Ужгород”

ФК Ужгород - Нива Тернопіль

Андрій Зінь забиває гол у ворота ФК Ужгород

Сьогодні, 20 вересня, відбувся заключний поєдинок 9-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги.

ФК “Ужгород” вдома приймав тернопільську “Ниву” і поступився з рахунком 0:2.

Тернополяни зуміли зламати опір суперника у середині другого тайму.

На 65-ій хвилині зустрічі Сергій Кисленко відкрив рахунок у матчі, а вже за чотири хвилини Андрій Зінь потужним ударом здалеку забив другий гол у ворота господарів поля.

2:0 – переконлива і заслужена гостьова перемога “Ниви” над аутсайдером першої ліги.

Після 9-ти турів в активі тернопільської команди 15 очок і п’яте місце у турнірній таблиці.

Щоправда, у верхній частині турнірної таблиці команди йдуть дуже щільно і поразка в одному з наступних матчів може відкинути вниз відразу на кілька позицій.

Так, між командами які посідають третє і десяте місце, наразі розрив становить лише 4 очки.

Свій наступний матч тернопільська “Нива” проведе 27 вересня вдома проти івано-франківського “Прикарпаття”. До речі, галицьке дербі транслюватиме телеканал Футбол 2.