Тарифи на світло для населення зросли у понад півтора рази

тарифи на світло

Тарифи на електрику для населення зросли із 2,64 грн до 4,32 грн за кВт год. Новий тариф діятиме з 1 червня 2024 до 30 квітня 2025 року.

Уряд ухвалив це рішення на засіданні 31 травня, повідомляє міністерство енергетики.

Крім того, впродовж опалювального періоду (з 1 жовтня 2024 року по 30 квітня 2025 року) діятиме пільговий тариф для споживачів, які використовують електроопалювальні установки, на рівні 2,64 грн/кВт год (при споживанні ними в цей період до 2000 кВт електроенергії на місяць).

При цьому “нічний тариф” (якщо встановлений двозонний лічильник) складатиме 2,16 грн за кВт-год.

За словами міністра енергетики, якби не російські удари по українській енергетиці цієї весни, то тариф на світло можна було би поки що не підвищувати.

“Підвищення тарифу – це складний, але необхідний крок. Мета – не залишитись без світла, втримати систему. Нас чекає масштабна реконструкція, яка потребує величезних сил і коштів. Весь цей час триває ремонтна кампанія на об’єктах генерації, розподілу та передачі”, – заявив Герман Галущенко.

Нагадаємо, рік тому тарифи на світло підвищили також майже удвічі. До цього ті, хто споживали менше 250 кВт на місяць, платили 1,44 грн, а ті, хто споживав більше, – 1,68 грн.

Читайте також –
Особливості та переваги касетних кондиціонерів

Коментувати

Попередня стаття

Планшет Apple: який обрати у 2024 році

Наступна стаття

2,8 проміле: у Тернополі водій “Сітроену” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу