«Голос війни». Віктор Винник і МЕРІ презентували першу пісню з майбутнього альбому

Віктор Винник та гурт МЕРІ

Влітку минулого року вийшов у світ сьомий офіційний альбом Віктора Винника і МЕРІ «Жити, щоб пам’ятати».

І ось тепер, менш як за рік, музиканти презентують першу пісню вже з нової, майбутньої платівки.

2023-й був сповнений надій, сподівань, здобутків і втрат. Це був ще один рік війни, у якій Україна виборювала своє право на свободу. Попри все, культурний простір країни, зокрема його музичний сегмент, активно розвивався. Зʼявилися нові пісні, альбоми, виконавці. Віктор Винник і МЕРІ також не гаяли часу і готові представити перший трек з альбому, над яким зараз працюють.

На жаль, тема війни все менше присутня в ефірах українських медіа. Дехто мотивує це втомою і бажанням хоч на деякий час відволіктися від реалій. Віктор Винник і МЕРІ таку позицію не розділяють і пропонують до уваги слухачів пісню під назвою «Голос війни» – https://youtu.be/-YmWBxDoDHQ?si=u1gmc70qtz6lfpG6 

Назва композиції говорить сама за себе. У ній – біль, тривога, віра і надія. Віктор Винник каже: «Я би з радістю почав писати інші композиції, де ні слова про війну, але не вмію абстрагуватися від нашої дійсності, тому зʼявляються саме такі пісні…»

Продюсуванням нового треку займалися відомі львівські саунд-продюсери Остап Панчишин та Марʼян Криськув. Також вже триває робота над новими піснями з майбутнього восьмого альбому. Попри все, музиканти висловлюють надію, що він буде різним – цікавим як тематично, так і за звучанням.

Читайте також –
Слухати та скачати музику на телефон з сайту mp3kraina.com

Коментувати

Попередня стаття

У Чортківському районі двоє старшокласників травмувалися у ДТП

Наступна стаття

На передову полетіли ще 15 «бойових пташок» DJI Mavic 3 Pro нашим єгерям» – Сергій Надал