Тернопільська “Нива” програла стрийській “Скалі” і вибула з Кубка України

У середу, 16 серпня, у третьому попередньому раунді Кубка України тернопільська “Нива” з рахунком 2:1 в гостях поступилася стрийській команді “Скала 1911”.
Тернополяни завдяки голу Хруставки вийшли вперед у середині другого тайму і були близькими до виходу в наступний раунд турніру. Втім, втримати перевагу не вдалося.

На 90-ій хвилині зустрічі Лук’янченко забив гол у ворота тернополян і зрівняв рахунок. У додатковий час здавалося начебто все йде до серії пенальті, але знову ж таки остання хвилина виявилася фартовою для господарів. На 120-ій хвилині у складі стрийчан відзначився Николишин.

2:1 – поразка і “Нива” припиняє боротьбу у Кубку України.

Свій наступний поєдинок тернопільська “Нива” зіграє 19 серпня. Тернополяни у четвертому турі Першої ліги прийматимуть харківський “Металіст”.