Євро-2024: збірна України здобула перемогу над командою Словаччини

Після розгромної поразки від Румунії збірна України реабілітувалася і у важкому поєдинку зі словаками здобула перемогу.

У другому турі групового етапу Євро-2024 національна збірна України з футболу сьогодні, 21 червня, перемогла команду Словаччини з рахунком 2:1.

Поєдинок розпочався вкрай несприятливо для нашої збірної. На старті зустрічі словаки заволоділи ініціативою і уже на 17-ій хвилині зуміли забити гол – у їх складі відзначився Шранц.

Втім, на відміну від попереднього матчу з румунами, сьогодні підопічні Сергія Реброва не знітилися і кинулися відіграватися.

Кілька моментів у першому таймі не вдалося реалізувати, але це вдалося зробити у другій половині зустрічі. Спочатку на 54-ій хвилині Шапаренко зрівняв рахунок, а потім на 80-ій хвилині Яремчук забив переможний гол.

2:1 – сподіваємось це тільки перша перемога нашої команди на Євро-2024.

Після двох турів у збірної України 3 очки і далі для виходу у плей-офф потрібно здобувати очки у матчі проти Бельгії, який відбудеться 26 червня.