У Заліщиках на ремонті 300 метрів дороги вкрали мільйон гривень

ремонт дороги

Через неналежне виконання своїх службових обов’язків під час ремонту дорожнього покриття однієї із вулиць міста Заліщики підрядник та підприємець спричинили збитки бюджету на понад 1 203 225,79 гривень.

Про це сьогодні, 27 березня, повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

За даними слідства, комунальне підприємство Заліщицької міської ради уклало договір з товариством з обмеженою відповідальність та приватним підприємцем про надання послуг. Підрядник – будівельна організація, зареєстрована у Тернопільському районі, – мала проводити ремонт дорожнього покриття протяжністю 322 метри однієї із вулиць міста Заліщики. Технічний нагляд за якістю виконаних робіт мав здійснювати підприємець з Чортківського району, у якого був наявний кваліфікаційний сертифікат інженера технічного нагляду.

Замовник перерахував будівельній організації за послуги понад 1,7 млн грн, однак частина виконаних робіт за показниками якості не відповідала будівельним нормам. Директор підрядної організації неналежним чином провів будівельно-ремонтні роботи на об’єкті. Зі свого боку приватний підприємець, який мав здійснювати технічний нагляд, не перевірив їх якість.

Загальна сума завданих збитків комунальному підприємству склала понад 1,2 млн гривень.

Директору підрядного товариства та підприємцю слідчі ГУНП оголосили підозру за ч. 2 ст. 367 (невиконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам окремих юридичних осіб) Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ремонт дороги

Читайте також –
Депутат Тернопільської облради попався на хабарі: вимагав відкат у пораненого воїна

Коментувати

Попередня стаття

Тернопіль підготував для наших захисників та захисниць нові індивідуальні сезонні аптечки – Сергій Надал

Наступна стаття

У Чортківському районі водій мотоцикла в’їхав в огорожу. Є травмовані