Маккабі-Шахтар: відео голів та огляд матчу 1/16 фіналу Ліги Європи

У четвер, 18 лютого, відбулися перші матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

Донецький Шахтар в гостях протистояв ізраїльському Маккабі і здобув переконливу перемогу з рахунком 2:0.

Гірники впевнено розпочали поєдинок і вже у середині першого тайму добилися успіху. На 31-ій хвилині Алан Патрік влучним ударом метрів з семи завершив комбінайційну атаку своєї команди – 1:0.

Попри ігрову перевагу, другий гол гірники змогли забити лише у доданий арбітром час – на 92-ій хвилині Фернандо скористався помилкою суперника, зіграв на перехоплення м’яч і потім віддав передачу на Тете, а той не схибив.

2:0 – переконлива гостьова перемога “Шахтаря”, яка дає дуже хороші шанси на вихід у наступну стадію змагань.

Матч-відповідь відбудеться за тиждень – 25 лютого о 19.55.

Динамо зіграло в нічию з Брюгге у домашньому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи (ФОТО)