На Тернопільщині розікрали спиртзавод, який з аукціону продали молдаванам за 120 мільйонів

Під час огляду спиртзаводу інвестори виявили відсутність цінного обладнання.

Молдовська компанія СП “Zernoff”, переможець аукціону з продажу об’єкта малої приватизації Марилівського МПД ДП “Укрспирт”, звернулася до суду з позовом до Фонду держмайна України через істотну розбіжність фактичної кількості майна, заявленого в електронному лоті.

Як з’ясувалося в ході огляду спиртзаводу, на підприємстві було відсутнє цінне обладнання: котли, вентилятори, вологоміри, а об’єкти нерухомості не відповідали опису, повідомляє агентство УНІАН.

“Таким чином, станом на дату подання позову, проданий позивачеві об’єкт приватизації фактично не відповідає переліку майна, описаному в договорі та інформаційному повідомленні, опублікованому раніше в електронній торговельній системі”, – йдеться у рішенні Господарського суду Києва від 11 січня 2021 року.

В результаті суд задовольнив прохання інвестора призупинити операцію, яка обіцяла принести до державного бюджету України 144 млн грн.

“Інвестувати в Україну виявилося не так просто. Ключова складність в тому, що заявлені на приватизацію об’єкти не відповідають тому, що там є насправді. Ми дуже засмучені, що партнерство щодо цього проєкту доводиться починати в суді. Але ми повинні перестрахуватися. Ми не відмовляємося від придбання лота. Просто хочемо ясності”, – прокоментував співвласник СП “Zernoff” Юрій Дячук.

Нагадаємо, активна приватизація заводів ДП “Укрспирт” почалася у вересні 2020 року. Зокрема, впродовж листопада-грудня минулого року було продано з аукціону близько десятка спиртзаводів, розташованих на Тернопільщині.

Аукціон з продажу Марилівського спиртзаводу, який розташований у селі Нагірянка Чортківського району Тернопільської області, провели 12 листопада. Переможцем торгів стала компанія “Zernoff” (Молдова), яка погодилася викласти за це підприємство 120 млн грн з ПДВ.

Читайте також:
Служба автомобільних доріг оголосила тендер на ремонт траси Тернопіль-Скалат-Жванець

Коментувати

Попередня стаття

У Тернополі 35-річний чоловік розукомплектував частину залізничної колії

Наступна стаття

“Авакс проф” виграв тендер на утримання місцевих доріг Гусятинського району на 2021 рік