Вакансії у Тернополі: бельгійська компанія створює завод на 500 робочих місць

Служба зайнятості Тернопільщини візьме участь у доборі кадрів для нового заводу на 500 робочих місць.

Про це сьогодні, 12 травня, повідомили в обласному центрі зайнятості.

У Тернопільському обласному центрі зайнятості відбулась ділова зустріч керівництва ОЦЗ із директором Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області (АРРТО) Володимиром Василевським.

Під час зустрічі мова йшла про те, що компанія “Global Textile Aliance UA” (GTA UA) – дочірня компанія бельгійської групи компаній Monks International – в Тернополі будуватиме завод з виробництва меблевих тканин та тканин для інтер’єру, а також виготовлення наматрацників для провідних світових брендів.

«Ми дали інвестору найвищий рівень сервісу і тому він обрав нашу Тернопільську область серед усіх регіонів не тільки України, але і країн Східної Європи та суміжних країн. Завдяки новоствореним робочим місцям з високою заробітною платою ми зможемо повернути наших земляків із заробітків, – повідомив директор АРРТО. – Вже в 2021 році планується розпочати проєктування на земельній ділянці 5 га в індустріальному парку «Тернопіль», яку надала Тернопільська міська рада, нового заводу площею 20 000 кв. м, де буде розташовано повний цикл виробництва – ткацька, прядильна, в’язальна, фарбувальна та швейні фабрики. Компанія планує створити біля 500 робочих місць з конкурентною заробітною платою. Сума очікуваних інвестицій на першому етапі складе біля 3 млн. євро, а із введенням в експлуатацію основного заводу – 20 млн. євро».

Керівництво Тернопільського обласного центру зайнятості вело мову про можливості та послуги служби зайнятості з добору і профнавчання необхідних роботодавцеві кадрів, комунікаційні заходи представників заводу та шукачів роботи.

Читайте також:
У Тернополі хочуть збудувати завод

Коментувати

Попередня стаття

У квітні на Тернопільщині зловили півтори сотні п’яних водіїв. Як їх тепер карають?

Наступна стаття

17000 гривень штрафу: у Збаражі за новим законом покарали першого нетверезого водія