На Кременеччині за 3,2 млн. гривень відремонтують дорогу до Сапанова

Авакс-проф

Відбувся аукціон з відбору кращих пропозицій на виконання поточного середнього ремонту дороги місцевого значення С-200910 (Кременець – Козин) – Сапанів.

Як зазначається у системі Прозорро, перемогу у тендері на ремонт 6,2 кілометрів дороги місцевого значення С-200910 здобула компанія “Авакс-проф”.

Загалом для участі у тендері зголосилися 5 дорожніх фірм – “Авакс-проф”, “Техно-Буд-Центр”, “Глобал Білд Інжиніринг”, “Дорбуд Сервіс Груп” і “Перша українська дорожньо-будівельна компанія”.

Це наразі рекордна кількість учасників у тендері на ремонт районної дороги місцевого значення. Зазвичай, у таких аукціонах беруть участь по 2-3 компанії.

Очікувана пропозиція замовника на ремонт 6,2 кілометрів даної дороги (окремими ділянками) – 3 846 066 грн.

Але у процесі торгів ця сума відчутно знизилася, оскільки три з п’яти учасників аукціону досить жваво торгувалися.

Найнижчу суму запропонувала компанія “Авакс-проф” – 3 186 000 гривень. Це на 1000 гривень менше від остаточної пропозиції найближчого конкурента – компанії “Техно-Буд-Центр” і на 660 000 гривень менше від очікуваної пропозиції замовника.

Аукціон було проведено 9 липня і наразі очікується підписання договору між замовником та переможцем торгів.

Згідно з умовами тендеру, поточний середній ремонт (окремими ділянками) дороги місцевого значення С-200910 має бути виконаний до кінця цього року.

Дорога С-200910 (Кременець – Козин) – Сапанів – це дорога місцевого значення у Кременецькому районі. Загальна протяжність шляху – 6,2 км.

Олена РОМАНЮК

Читайте також:
Визначено переможця тендеру на ремонт дороги Щаснівка – Медин

Коментувати

Попередня стаття

Втікав від проблем: жителя Гусятина, який зник безвісти, знайшли у Херсоні

Наступна стаття

У Тернополі встановлюють сучасне економне LED-освітлення