Зборівчан запрошують на роботу: є 80 вакансій із зарплатою 10000 гривень

робота у Зборові

У Зборівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбулася презентація роботодавця ТзОВ «Електроконтакт Україна» (м. Золочів, Львівська обл.).

Про це сьогодні, 1 вересня, інформує Тернопільський обласний центр зайнятості.

Підприємство «Електроконтакт Україна»  займається виробництвом кабельних мереж для автомобільної промисловості.

Менеджер з персоналу товариства Віталій Кравчук розповів учасникам про виробництво, про перспективи працевлаштування за професією монтер кабельного виробництва, умови праці та її оплати, вимоги до кандидатів, соціальний пакет для працівників, можливості довозу працівників зі Зборівщини Тернопільської області.

«У зв’язку з відкриттям нової лінії зараз є більше 80 вакансій, у т.ч. для осіб з інвалідністю. Зарплата 10 тис. грн», – повідомив представник товариства.

Віталій Кравчук на презентаційному стенді показав основні операції, які виконує монтер кабельного виробництва. Він наголосив, що всіх тонкощів та функціональних особливостей кожної деталі працівників навчають безпосередньо на підприємстві, незалежно від освіти чи попереднього досвіду роботи.

«До слова, цього року на завод була працевлаштована зборівчанка з інвалідністю Любов Миськів за професією сортувальник виробів, напівфабрикатів та матеріалів», – додала Ольга Грицюк, завідувачка сектору активної підтримки безробітних райфілії ОЦЗ.

Бажаючі заповнили анкети потенційного працівника.

Читайте також:
Робота у Зборові: що пропонують у серпні та скільки готові платити

Коментувати

Попередня стаття

“Велике будівництво” у Струсові: дорожники пояснили, чому затримується ремонт моста

Наступна стаття

Збірна України знову не змогла перемогти Казахстан у відборі на ЧС-2022