Борщівський спиртзавод продадуть з аукціону. Стартова ціна – 28 мільйонів гривень

Борщівський спиртзавод

12 жовтня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Борщівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт».

Про це сьогодні, 27 вересня, інформує прес-служба Фонду Державного майна України.

Об’єкти підприємства, яке виставлене на аукціон, розташовані за адресами: Тернопільська обл., м. Борщів, пров. Січових Стрільців, 2 та м. Борщів, вул. Степана Бандери, 140.

До складу об’єкта приватизації входять 32 об’єкти нерухомого майна, а саме: автогаражі з побутовими приміщеннями, автовагова з прохідною, водяна насосна, компресорна, корпус заводу, майстерня, механізований зерносклад та інші будівлі та споруди. Окрім того, на балансі підприємства перебуває 10 одиниць транспортних засобів та 770 одиниць устаткування. Стан основного технологічного обладнання – задовільний.

Загальна площа будівель та споруд становить 13 295,1 м².

Об’єкт приватизації розташований на земельній ділянці площею 7,4071 га.

До активу підведені основні інженерні комунікації: водопостачання, електропостачання та каналізація. Наявні під’їзні шляхи, відстань до Тернополя становить 102 км.

Стартова ціна об’єкта приватизації становить – 28 105 130 грн.  Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 11 жовтня включно.

Читайте також:
Робота у Борщеві: свіжі вакансії за вересень

Коментувати

Попередня стаття

На Кременеччині смертельна аварія – загинув 45-річний чоловік

Наступна стаття

На Бучаччині пасажир давав патрульним 200 доларів хабаря – хотів “відкупити” п’яного друга